W Centrum Rozwoju Psychoterapii i Szkoleń Akme pasja, zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie idą w parze z innowacyjnością, otwartością, nietuzinkowością i indywidualnym podejściem do Klienta. W każdy projekt angażujemy się w pełni, dając z siebie bardzo wiele, dzięki czemu możemy spodziewać się doskonałych efektów i zadowolenia naszych Klientów.

Proponujemy ciekawe, nieszablonowe i niebanalne rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta, co sprawia, że  nasze działania są skuteczne, efektywne i zajmujące. A wszystko to oferujemy w doskonałej atmosferze - życzliwej,  fachowej, twórczej i interesującej współpracy…  

Rozwój Psychoterapia i Szkolenia - to obszary, w których się specjalizujemy, oferując usługi w pełni profesjonalne i na najwyższym poziomie.
Wspieramy w rozwoju osoby indywidualne oraz firmy i instytucje. Współpracujemy z najlepszymi szkoleniowcami, trenerami, specjalistami.
Szkolenia prowadzone są rozmaitymi metodami, wykorzystującymi osobiste zasoby uczestników oraz zasoby, doświadczenie i wiedzę trenerów
(przy wsparciu „nowinek technologicznych”).
W ofercie Centrum znajdują się między innymi warsztaty, treningi rozwojowe, szkolenia otwarte i zamknięte dla firm oraz psychoterapia.
Zapraszam do kontaktu
Izabela Olszewska
Centrum Rozwoju Psychoterapii i Szkoleń AKME Ciechanów